Elkem s.r.o., Geberit © All rights reserved.

KÚPEĽŇOVÉ ŠTÚDIO, DIZAJNOVÉ KÚPEĽNE, PRIAMY DOVOZCA SVETOVÝCH ZNAČIEK, VIZUALIZÁCIE, ODBERNÝ SKLAD...

#top LINKY...  Na STIAHNUTIE

katalógy na stiahnutie: GEBERIT AQUACLEAN, MERA, SELA

www.elkem.sk

www.geberit.sk

w k

Späť

Majstrovské dielo funkčnosti a dizajnu

Nová toaleta s integrovanou sprchou Geberit AquaClean Mera


Vyskúšajte výnimočný pocit sviežosti s toaletou Geberit AquaClean na vlastnej koži, priamo

v našom showroome… (funkčné vzorky)

Množstvo pôsobivých inteligentných funkcií posledného modelu toalety Geberit

s integrovanou sprchou nanovo definuje pojem luxusu.


#top
nájdete v našom   showroome

Hore

Späť

Geberit AquaClean Mera    s integrovanou sprchou splynie harmonicky    a predsa sebavedome s interiérom každej kúpeľne. #top

Pozerajte sa a žasnite

Táto toaleta Vás nikdy neprestane prekvapovať. Geberit AquaClean Mera vyniká vysokokvalitnými materiálmi, mäkkými líniami a plynulými prechodmi. Hra odleskov na kryte z lesklého chrómu navodzuje dojem, akoby sa toaletná keramická misa voľne vznášala v priestore. Sofistikovaná technológia? So všetkými prípojkami vody a elektriny skrytými vnútri vyzerá Geberit AquaClean Mera na prvý pohľad celkom nenápadne. Pozornosť naopak ihneď pritiahne diskrétne podsvietenie, ktoré sa aktivuje po zaznamenaní Vašej prítomnosti. Poklop toalety sa tiež automaticky otvorí, akonáhle sa priblížite, takže nie je potrebné sa ho dotýkať - čo môže byť hygienickejšie a pohodlnejšie? Rovnako tak vďaka detekcii užívateľa sa začne hneď, ako je zaznamenaný príchod užívateľa, ohrievať ergonomicky tvarované sedadlo. Tiché odsávanie zápachu, ktoré sa takisto aktivuje automaticky, využíva keramický voštinový filter s dlhou životnosťou na odstránenie nepríjemného zápachu priamo v mieste jeho vzniku, teda v toaletnej mise. Všetky tieto funkcie v nečinnosti neodoberajú prakticky žiadnu elektrinu.
Jemný, osviežujúci prúd vody

Hlavnou funkciou každej toalety s  integrovanou sprchou je samozrejme sprchovanie. Geberit AquaClean Mera ale prichádza s prevratnou inováciou. Patentovaná technológia sprchovania WhirlSpray s dvoma tryskami zaisťuje cielené, dôkladné a mimoriadne príjemné očistenie vďaka pulzujúcemu prúdu vody, ktorý je obohatený dynamickým prevzdušnením. Samostatná dámska sprcha ponúka funkciu obzvlášť jemného sprchovacieho prúdu. Ak sa práve nepoužíva, je hygienicky chránená v zasunutej polohe. S toaletou Geberit AquaClean Mera sa nemusíte obávať toho, že prechladnete: systém ohrevu, tvorený prietokovým ohrievačom a zásobníkom teplej vody, zaisťuje okamžitú a plynulú dodávku vody ohriatej na telesnú teplotu.


Nová úroveň intímnej hygieny

Ďalšou šikovnou inováciou je funkcia sušenia. Rameno fénu sa automaticky vysunie do poslednej nastavenej polohy sprchovacieho ramena. Tým je dosiahnuté optimálne osušenie. Teplota vzduchu sa počas sušenia postupne znižuje a reaguje tak na zvyšujúcu sa citlivosť osychajúcej pokožky. K prednostiam toalety patrí keramická misa bez okrajov s asymetrickou vnútornou geometriou. Tvorí základ inovatívnej technológie splachovania TurboFlush, ktorá splachuje mimoriadne dôkladne a zároveň ticho. Vystačí si pritom len s jedným bočným splachovacím otvorom. Keramická misa bola navrhnutá tak, aby nebolo nutné pri jej čistení bojovať s ťažko prístupnými rohmi a záhybmi.


Geberit AquaClean Mera - funkcie

Geberit AquaClean Mera - inštalácia

Geberit AquaClean Sela - inštalácia

Geberit AquaClean Sela - funkcie

Geberit  AquaClean MERA